PAPROĆ

Oficjalne Forum Klanu "PAPROC"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-01-18 21:26:33

Manek

PaprocMaster

1220353
Call me!
Skąd: Paprotnia
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 27
Punktów :   

Sparing: Paproc-(Mc)claren 2:5

Dzisiaj odbył się pierwszy spar naszego klanu. Raczej taki mini-spar bo o warunkach w jakich sie odbywal wole nie wspominac. Spar przegralismy 2:5. Juz mowie dlaczego. Przeciwnicy postapili troche nieuczciwie, poniewaz nas bylo 2(ja i Blady) a ich 3. Gralismy na mapkach nadeo i w dodatku White, na których ja gralem wieki temu, a Blady dzisiaj pierwszy raz na nich gral, wogóle pierwszy raz gral w TrackManie;] ale naprawde calkiem dobrze sobie poczynal jak na pierwszy raz. Po pierwszych trzech mapach bylo juz 3;0 dla przeciwnikow, ale  wkoncu cos odrzylo i zdobylismy 2 punkty zrzedu. po 5 trasach bylo 3:2. Kolejną mape przegralismy, a w ostarniej gracz z (mc)clarena w wyprzedzil mnie o 0,01s;/ I tym sposobem przgralismy caly mecz 5:2. Mysle ze jak na pierwszy mecz wcale nie wypadlismy tak zle. Nasi rywale maja dosc dobry sklad, ale są zdecydowanie w naszym zasiegu. Przy ''ostrym'' treningu nie maja z nami szans. Mam nr gg do ich kapitana i mysle ze w nastepny weekend zagramy rewanż, i to w pelnym skladzie, i na innych mapach. Zagramy najprawdopodobniej na mapkach Green, wiec trenowac je;D

Offline

 

#2 2009-07-30 10:32:08

szumar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sparing: Paproc-(Mc)claren 2:5

Manek to ja chce z nimi rewanzu !! xD

Offline

 

#3 2009-07-30 23:51:58

Manek

PaprocMaster

1220353
Call me!
Skąd: Paprotnia
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: Sparing: Paproc-(Mc)claren 2:5

Ja ich wtedy pierwszy i ostatni raz widzialem;] wiec troche trudno bedzie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infofutbol.pun.pl www.harrypotterhogwart.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl